0 212 709 2848
Hemen Destek Al
İş Ortağı Ol

Laykon

Bitdefender
 
 

Düşük Sistem Kaynağı Kullanımlı Antivirüs Yazılımı

GÜÇLÜ, SEZGİSEL, ULTRAHIZLI

Dünya çapında milyonlarca bilgisayar kullanıcısı internette gezinirken, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemleri sırasıda zararlı yazılımlarave gizlilik işgalcilerine karşı Bitdefender Antivirüs çözümlerine güveniyor. Bitdefender Antivirüs çözümleri çevrimiçi bankacılık saldırıları da dahil olmak üzere bütün online tehditlere karşı proaktif koruma sağlar.

Dünyadaki en güçlü siber güvenlik çözümü anti-theft, güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, sosyal ağ koruması ve diğer faydalı özellikleri içerisinde barındırır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan antivirüs çözümünü seçin. Bilgisayarınızda, aktif telefonunuzda ya da tabletinizde maksimum keyfi yaşamak için özgürlüğe sahip olacaksınız.

 

Dünya Çapında 500M Kullanıcı Koruması

 
 

Güvenilir Olmak Bizim İçin Önde Gelir

Dünya çapında 500 milyon bilgisayar ağı bulunan Bitdefender, dünyadaki en büyük güvenlik dağıtım altyapısına sahiptir. Günde 11 milyar güvenlik sorusu gerçekleştiren Bitdefender, dünyadaki en yeni tehlikeleri bile en az 3 saniye içinde algılar, tahmin eder ve etkisiz hale getirmek için harekete geçer.

Bu yenilikler, 150'den fazla ülkede ailelerin, şirketlerin güvenini kazanmamıza ve bir o kadar da ödül sahibi olmamıza olanak sağladı.
Watchguard
 


GravityZone

Bulut ve sanallaştırma için sıfırdan inşa edilmiş lider uç nokta koruma çözümleri

Tüm Zararlı Yazılımlara Karşı En İyi Koruma

Gelişmiş kalıcı tehditler dahil olmak üzere tüm zararlı yazılımları engellemede ve algılamada en iyi skor

Rakiplerini Kıskandıran En İyi Performans

Geleneksel güvenlik sağlayıcıları ile karşılaştırıldığında %20'ye varan performans iyileştirmesi ve düşük sistem kaynağı kullanımı

Birleştirilmiş ve Basitleştirilmiş Yönetim

Karışık altyapılarda dahil olmak üzere tüm platformlar için merkezi güvenlik yönetimi

Altyapı Güvenliği Konusunda Lider

Bitdefender, uçtan uca siber güvenlik çözümleri sunan küresel anlamda lider bir güvenlik sağlayıcısıdır.

 
Fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
 
 

ELITE SECURITY (HD)

Bitdefender GravityZone

İşletmenizi hızlı ve kayıpsız bir şekilde sofistike siber tehditlere karşı koruyun. Konvansiyonel uç nokta güvenlik araçlarından kaçan son derece karmaşık siber saldırılara karşı etkili bir şekilde korunmak için, gelişmiş makine öğrenimi, davranış analizi, anti-exploit ve entegre sandbox içeren çok aşamalı imza teknolojilerine sahip katmanlı bir savunma yaklaşımına ihtiyacınız vardır.

 
 
Bitdefender GravityZone

ELITE SECURITY (HD)

 
 

ULTRA SECURITY (XDR)

Bitdefender GravityZone

Kullanım kolaylığı, yüksek kaliteli EDR kapsamlı ve entegre uç nokta koruması platformumuzun bir parçasıdır. GravityZone XDR, EDR ürünlerinin çok karmaşık ve yorucu olduğu noktalarda, geleneksel anti-malware yazılımlarından kurtulmak için saldırıları önleyen, tespit eden ve bunlara yanıt veren, mükemmel bir performans sergilemektedir.

 
 
Bitdefender GravityZone

ULTRA SECURITY (XDR)

 
 

ADVANCED BUSINESS SECURITY

Bitdefender GravityZone

Masaüstü bilgisayarlar, sunucular, mobil cihazlar ve Exchange posta kutuları için antispam yanında tek bir konsoldan yönetilen güvenlik. Bağımsız testlerde koruma ve performans alanında 1. sırada yer alan sıralı çözüm ile kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayın. Tüm cihazlarınız için optimize edilmiş korumayı tek bir konsoldan yönetin.

 
 
Bitdefender GravityZone

ADVANCED BUSINESS SECURITY

 
 

BUSINESS SECURITY

Bitdefender GravityZone

Önemli bağımsız testlerde kanıtlanmış üstün koruma, performans ve kullanılabilirlik. Bitdefender Gelişmiş Tehdit Kontrolü (ATC), kötü amaçlı davranış belirtileri için çalışan işlemleri sürekli izler. 500 milyondan fazla makine korumalı Bitdefender Global Protective Network günde 11 milyar sorgu gerçekleştirir.

 
 
Bitdefender GravityZone

BUSINESS SECURITY

 

Koruma

Yeni nesil makine öğrenimi koruma teknolojisi, gerçek zamanlı süreç izleme ve gelişmiş hedefli saldırıları önleyen devrimci hiper yönetici iç gözlem mimarisiyle güvenliği ikiye katlamıştır.

Yönetim

Anında özelleştirilebilir, modüler tasarıma sahip, tek ve bütünleşik ajanı ile heterojen ve hidrid ortamlarda güvenlik için merkezi yönetim sunar.

Performans

Bulut ve sanallaştırma için optimize edilmiş düşük sistem kaynağı kullanan çözüm, geleneksel güvenlik tedarikçilerine kıyasla %30 performans artışı sağlayan merkezi akıllı tarama sunar.

 
Detaylı bilgi için Bitdefender Türkiye Resmi Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.
 

Hemen Destek Al!

Bilişim güvenliğinde profesyonel destek ve çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.: 0 212 709 2848