0 212 709 2848
Hemen Destek Al
İş Ortağı Ol

Laykon

Bulut teknolojisi, yeni dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek için, gereken hız ve ölçeklenebilirliği sağlayarak hayatımıza girdi. Ancak, BT departmanları için bu, o kadar da kolay bir süreç olmadı. Neden mi? Bulut da bazı zorlukları beraberinde getiriyor. Kapsamlı bir bulut stratejisi olmayan BT’ler için, bu durum daha da karmaşık. Bu karmaşıklık, kurumların bulut kaynaklarına gereğinden fazla yatırım yapması, nasıl fayda sağlayacağını bilememesi ve bunu avantaj olarak değerlendirememesi gibi sorunlara veya risklere de yol açabiliyor.

Verilerinizin güvenliği açısından, avantajı tartışılmaz olan bulut bilişim,bugünün BT altyapısını hızla dönüştürüyor. Ayrıca, dijital iş dünyasının taleplerine uyum sağlayacak kadar güçlü, erişilebilir ve verimli bulut depolama imkanı, tam da dönüşüm çağında, kurumların dijital dönüşüm stratejilerini destekliyor.

Hızlı, Verimli ve Esnek Bulut Hizmetlerinden Faydalanın

Bulutun faydalarını hızlı bir şekilde hayata geçirmek için, önce verileri bulut depolama alanına taşımanız gerekir. Böylece verilerinizin silinme ya da kaybolma riskini, hizmet kesintilerini ve maliyeti azaltırken, gerektiğinde veri merkezinizi sorunsuzca genişletebilirsiniz. Ancak, öncelikle aşağıda sizin için derlediğimiz bir kaç noktayı göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır: