0 212 709 2848
Hemen Destek Al
İş Ortağı Ol

Laykon

Clonera

Clonera, BT hizmetlerini güven altına alan, her koşulda çalışmasını sağlayan bir Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümüdür.

Clonera Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği alanında en yüksek servis seviyelerini taahhüt eder.

 

  • Clonera, bir günde kurulabilen, kolay işletilebilen, uygun fiyatlı, esnek bir çözüm.
  • Dijital sermayenizi korumak için gereken tüm süreçleri Clonera üstleniyor.
  • 7/24 aktif çağrı merkezinde bekleme yaşamadan, doğrudan Clonera mühendisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Test Et

Müşteri Clonera’daki sunucusunu 7 gün 24 saat test modunda açabilir, test raporunu alabilir. Bu sayede müşterilerin kafasında herhangi bir soru işareti oluşmaz. Müşteriler istediği gibi test raporlarına ulaşabilmektedirler. Clonera bu hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üstte tutmaktadır.

Felaket Anı

Müşteri Clonera’nın çağrı merkezini arayarak sunucuların açılmasını talep eder. Clonera mühendisleri sistemleri dakikalar içerisinde çalışır hale getirir ve müşterinin sunucularına nasıl erişeceğine ilişkin bilgilendirme yapar. Bu bilglendirmenin ardından müşteriler sunucularına ulaşabilir.

Geri Dönüş

Müşteri lokasyonundaki sistemler yeniden ulaşılabilir olduğunda Clonera sisteminden ana lokasyona ters replikasyon başlar ve felaket süresince yapılmış değişiklikler ana sisteme taşınır. Replikasyon tamamlandığında sistemler yine müşterinin orjinal lokasyonundan ayağa kaldırılır.

Türkiye'de farklı lokasyonlarda yer
alan 6 veri merkezinde geniş faaliyet esnekliği.

Watchguard
 

Tek Platform. En Uygun Çözüm. %100 Hizmet.


Artık IT çözümlerindeki eski modele veda, bulutla bütünleşmiş altyapıya merhaba deme zamanı.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan İş Kesintisi Maliyet Analizi, şirketlerin işleri kesintiye uğradığında karşılaşacağı ortalama maliyetleri hesaplıyor.

 

Clonera sistemi sayesinde şirketler, kendi verilerini girebileceği gibi, sektör ortalamalarını kullanarak da felaketin maliyetini hesaplayabiliyor.

İş Kesintisi Maliyet Analizi ile şirketler, BT süreçlerinde yaşanacak bir kesintinin, ortalama bir öngörüyle nasıl bir maliyet getireceğini hesaplayabiliyor.

 

Bir kesintide maruz kalınacak maliyetler için, iş sürekliliğine etki eden bileşenlerin ayrıntılı olarak analiz edilmesi gerekiyor.
 

 

Hemen Destek Al!

Bilişim güvenliğinde profesyonel destek ve çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.: 0 212 709 2848