0 212 709 2848
Hemen Destek Al
İş Ortağı Ol

Laykon

Veri Yedekleme

CBP - Bulut Veri Yedekleme

Her Boyuttaki İşletme İçin En Güvenilir ve Kullanımı Kolay Yedekleme

İşletmeler sürekli olarak önemli verilerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Kaybedilen veriler,maliyetli iş kesintilerine, müşteri memnuniyetsizliğine, yasal cezalara ve gelir kayıplarına yol açar. Bunun sonucu olarak, IT profesyonellerinin de son derece yüksek beklentileri ve riskleri karşılaması, işin çoğunu yüklenmesi, ve şirketin günde 24 saat çalışmaya devam etmesini sağlanması gerekir.

Clonera Bulut Veri Yedekleme, günümüzün taleplerini karşılayan bir veri koruması sağlar, işinizi çalışır durumda tutar, her türlü veriyi koruyarak, sınırsız ölçeklendirme ile size para kazandırır.

CEP - Bulut End-Point Backup

Firma yöneticileri, çalışanları bilgisayarlarında önemli veri bulundurmamaları konusunda uyarmaya devam ediyor ancak çalışanlar, yoğun çalışma temposu içinde bu uyarıyı dikkate almıyorlar.

Bu durum, güvenlik açıklarına davetiye çıkarıyor. Son kullanıcı veri yedeklemeleri konusunda sunulan tüm çözümlerin eşit koruma sağlamadığı biliniyor. Kurumlar, lokasyon olarak farklı bölgelerde bulunan organizasyonların son kullanıcılarının da korunması için, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir çözüm talep ediyorlar. Bilgisayarınız çalınabilir ya da kaybolabilir, laptopunuzun üzerine kahve dökülebilir, bilgisayarınıza cryptolocker bulaşabilir, hard diskiniz yanabilir. Clonera sayesinde verileriniz anlık olarak klonlanır ve verilerinize uzaktan ulaşım imkânı sağlanır. Clonera End Point Backup ile, tek lisansla 3 cihazınızı yedekleyebilirsiniz. (Telefon, Tablet, PC)

Watchguard
 

Clonera CBP İle Kolayca Buluta Yedekleyin


Şirketinizin en değerli sermayesi olan verilerinizi bulut tabanlı yedekleme hizmeti ile koruyun.


Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

GÜVENİLİR VERİ MERKEZLERİ

Türkiye’de 4 farklı lokasyonda kurulu veri merkezlerimiz ile en hızlı hizmet

BANT GENİŞLİĞİ OPTİMİZASYONU

Yedekleme süreçlerini yönetin, böylece internet bağlantınız tıkanmasın

TAM GÖRÜNÜRLÜK

Tutulan yedeklerin kayıtlarına ulaşabilir ve kaynak tüketimini takip edebilirsiniz

7/24 DESTEK

365 gün 7/24 daima destek ekibimiz ile her an yanınızdayız.

 

Hemen Destek Al!

Bilişim güvenliğinde profesyonel destek ve çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.: 0 212 709 2848