0 212 709 2848
Hemen Destek Al
İş Ortağı Ol

Laykon

Watchguard
 

20 Yılı aşkın süredir

Siber Güvenlikte Öncü

 
 
 

WatchGuard 20 yılı aşkın bir süredir en yeni siber güvenlik teknolojilerinin geliştirilmesi ve kolay kullanılabilir, kolay yönetilebilir bir çözüm olarak sunulmasına öncülük etmektedir. Sektörde öncü network güvenliği, güvenli Wi-Fi ve network bilgi ürünleri ve servisleri ile WatchGuard, dünya çapındaki 80,000’den fazla müşterisinin siber güvenlik alanında her gün ortaya çıkan yeni tehditlerle sürekli değiştiği bir dünyada en önemli varlıklarını korumalarını sağlamaktadır.

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır.

Watchguard
 

Sınıfının En İyisi

Güvenlik Hizmetleri

WatchGuard geleneksel IPS, GAV, uygulama denetimi, spam engelleme ve web filtrelemeden gelişmiş kötü amaçlı yazılım, fidye yazılım (ransomware) ve kritik veri kaybına karşı koruma için daha gelişmiş hizmetlere kadar piyasadaki en kapsamlı network güvenlik hizmetleri portföyünü sunmaktadır. WatchGuard aynı zamanda network görünürlüğü ve yönetim hizmetleri için tam bir paket de sunmaktadır.

Temel Güvenlik Hizmetleri

SALDIRI ÖNLEME SİSTEMİ (IPS)

casus yazılım, SQL saldırısı, çapraz site betik çalıştırma ve arabellek aşımı dahil tehditlere karşı koruma sağlamak için ana protokollerdeki trafiği taramada sürekli güncellenen imzalar kullanır.

ETKİN İTİBAR SAVUNMASI SİSTEMİ

Web işleme yükünü önemli ölçüde iyileştirirken, web kullanıcılarını kötü amaçlı sitelerden ve botnetlerden koruyan güçlü, bulut tabanlı bir itibar tarama hizmetidir.

SPAM ENGELLEYİCİ

Tehditlerden korunmak için gerçek zamanlı spam tespiti. Spam Engelleyicimiz o kadar hızlı ve etkilidir ki günde 4 milyar mesaja kadar inceleme yapabilmektedir.

AĞ GEÇİDİ ANTİVİRÜS (GAV)

Bilinen virüslerin yeni türleri de dahil bilinen casus yazılım, virüs, trojan, solucan, sahte yazılım ve karma tehditleri belirlemek ve engellemek için sürekli güncellenen imzalarımızı kullanmaktadır.

UYGULAMA DENETİMİ

Kullanıcının departmanı, iş/ görevi ve günün saatine dayalı olarak seçime bağlı şekilde uygulamalara erişime izin verir, erişimi engeller veya kısıtlar ve gerçek zamanlı olarak networkünüzde kimin neye

NETWORK DISCOVERY

Firebox cihazları için, networkünüzdeki tüm düğümlerin nerede risk altında olduğunuzu kolayca görebileceğiniz bir görsel haritasını oluşturan abonelik tabanlı bir hizmettir.

 
Fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
Watchguard
 

Bağlantıları Görün,
Bilinçli Kararlar Alın

GELİŞMİŞ KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM KORUMASI

APT Engelleyici; fidye yazılım, sıfır gün tehditleri ve diğer gelişmiş kötü amaçlı yazılımlar dahil en karmaşık saldırıları belirlemek ve durdurmak için ödüllü yeni nesil bir sandbox kullanmaktadır.

VERİ KAYBI ÖNLEME (DLP)

Bu hizmet, networkten çıkmayı deneyen kritik verileri tespit etmek için metin ve yaygın dosya türlerini tarayarak kazara veya kasıtlı veri kaybını engellemektedir.

TEHDİT ALGILAMA VE MÜDAHALE

Kötü amaçlı yazılım saldırılarını durdurmak adına anlık eylemi belirleme, önceliklendirme ve kullanmak için network ve uç nokta güvenlik faaliyetlerini kurum düzeyinde tehdit bilgisi ile ilişkilendirir.

DIMENSION COMMAND

Dimension networkünüzdeki tüm kullanıclardan toplanan verileri işlem yapılabilir network ve tehdit bilgisine çevirmektedir. Dimension Command bu tehditleri anında azaltmak için tek birmerkezi konsoldan harekete geçme gücü vermektedir.

 
 

ÇOK SAYIDA GÜNLÜK VERİSİNİ ANINDA AYRIŞTIRIN

Bilişim altyapınızın her yerinde neler olup bittiğini göremediğinizde önemli bir güvenlik riski oluşturan kör noktalarla karşı karşıya kalırsınız. WatchGuard, her ürüne 100’ün üzerinde tablo ve raporla büyük resmi görmenizi sağlayan ve aynı zamanda günlük seviyesinde en küçük detaylara kadar inme imkanı sunan birinci sınıf görüntüleme hizmetleri entegre ederek size networkünüzde tam bir görünürlük sunar.

GERÇEK ZAMANLI GÖRÜNTÜLEMEYİ KULLANIN

Güvenlik politikalarının etkinliğinden emin olurken, olası güvenlik açıkları ve network verimliliği sorunlarının proaktif görüntülenmesi yoluyla riskleri azaltın. Gerçek zamanlı verileri kullanımı kolay görsellerle sunan interaktif tablolar kullanarak, daha geniş detaylar gösterecek şekilde verileri filtreleyebilme ve yerleştirebilme becerisi ile sorunlu alanları hızlıca belirleyebilir, networkünüz boyunca trafiğin nasıl aktığını, hangi uygulama ve kullanıcıların en çok bant genişliği kullandığını ve daha fazlasını görebilirsiniz.

KAPSAMLI RAPORLAR OLUŞTURUN

İlke kullanımı, uyum gösterimi, network ve web trafiği, güvenlik hizmetleri, bağlantı ve kullanıcı analizleri ve aygıt istatistikleri ile ilgili hem özet hem detaylı bilgi sunan çok çeşitli raporlara erişin. Raporlara istenilen zamanda ulaşılabilinir ve raporlar hem önleyici hem düzeltici faaliyetler için otomatik olarak oluşturulacak şekilde ayarlanabilmektedir.

 

Hemen Destek Al!

Bilişim güvenliğinde profesyonel destek ve çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.: 0 212 709 2848